Rolety Plisy Żaluzje

Oryginalne,  eleganckie, nadające efektowny design, pełna funkcjonalność  to największe atuty produktów wykonanych w najnowszych technologiach, dostępnych w naszym asortymencie.

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobra izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się, a tym samym nagrzewaniu się pomieszczeń. Z kolei w okresie zimowym przyczyniają się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Produkt ten jest  w pełni funkcjonalną osłoną okienną, która pełni również rolę dekoracyjną.

ROLETY NADSTAWNE VEGAS REVO
System rolet nadstawnych Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń, wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek. To system (Produkt)  stworzony przez specjalistów dla specjalistów: architektów, budowlańców, producentów oraz dystrybutorów systemów osłonowych. Niezwykle łatwy w produkcji i przyjazny w montażu. Szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań – to właśnie system Vegas Revo.

ROLETY ALUMINIOWE
Sprawdzą się znakomicie zarówno w starym budownictwie jak i w nowo powstających budynkach mieszkalnych. Nasze rolety to ochrona, dekoracja, estetyka, ale również funkcjonalność. Dzięki nim ochronimy nasze wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem, zapewnimy sobie ochronę przed hałasem oraz zaoszczędzimy na kosztach ogrzewania.

ALUMINIOWA ZEWNĘTRZNA ROLETA PODTYNKOWA
Jest to rodzaj rolet zewnętrznych, chowanych w tynku. Jedna z nielicznych rolet do zabudowy, którą można bez mostków termicznych zamontować w budynkach pasywnych i energooszczędnych.

ROLETY MATERIAŁOWE
To system rolet, który zapewnia najefektywniejsze zaciemnienie wnętrza. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną oraz fakturową decydującą o stopniu zaciemnienia pomieszczenia. Możliwość zastosowania materiału Dzień/Noc. Obudowy tych systemów dostępne są w kolorach standardowych lub drewnopodobnych.

PLISY
Plisy to system osłon dopasowanych indywidualne do rozmiaru i kształtu okna, niezależnie czy jest ono trójkątne, owalne czy prostokątne oraz pod jakim katem nachylenia się znajduje. System ten, umożliwia zaciemnienie różnych obszarów okna (od góry, od dołu, od góry i dołu, całość). Bogaty wybór materiałów oraz faktur pozwala dopasowanie ich do idealnego wystroju wnętrza.

ŻALUZJE ALUMINIOWE
Klasyka lat 90-tych w nowoczesnym wydaniu. Wysoka jakość użytych podzespołów gwarantują bezawaryjność oraz płynną regulacje światła. Do wyboru paleta z trzema rodzajami żaluzji (standardowe, perforowane, drewnopodobne) i z 20 kolorami, które można indywidualnie dopasować do potrzeb klienta oraz wnętrza.

ŻALUZJE DREWNIANE
Żaluzje drewniane to nowoczesna elegancja w wymagającym wnętrzu. Wykonane są w 100% z naturalnego drewna, co gwarantuje unikalny rodzaj oświetlenia pomieszczenia. W przypadku tego rodzaju żaluzji, możliwy jest montaż nie tylko na skrzydle okna ale również jako zasłona wnęki czy też wydzieli strefę w lokalu.