Drzwi

Drzwi Delta zaprojektowane specjalnie dla klientów, którzy cenią sobie szerokie wejścia wynikające z przestronności domu/obiektu a także holu czy korytarza, w wersji drzwi pełnych bez przeszklenia, celem całkowitego oddzielenia pomieszczeń wewnętrznych od otoczenia. Dodatkową zaletą drzwi dwuskrzydłowych jest ułatwienie przemieszczania elementów wielkogabarytowych przez wejście główne.
Obecnie marka Delta jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej.

Drzwi Gerda to bezpieczeństwo, styl i niezawodność. Ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania.
Doskonalsze produkty Gerda, to: bardziej skomplikowane narzędzia do włamania, głośniejsze metody włamania, wydłużenie czasu włamania. Korzyści dla klienta: wysokie prawdopodobieństwo, że włamujący zaniecha próby włamania i poszuka łatwiejszego obiektu, wysokie prawdopodobieństwo że włamywacz nawet nie przystąpi do włamania, wysokie poczucie bezpieczeństwa dla użytkowników wyrobów.

Drzwi Intenso Doors to linia drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i ekstrawagancją. Nowoczesne pomieszczenia, modern design i nasze drzwi to doskonałe połączenie. Wybarwienia oklein wykorzystywanych do produkcji tych drzwi idealnie komponują się z intensywnymi kolorami wnętrz i współgrają z kolorystyką nowoczesnych mebli. Ciągły rozwój firmy Intenso Doors oraz zwiększenie mocy produkcyjnych przez zakup najnowocześniejszych technologii pozwolił na stworzenie nowej oferty produktowej, której zakres pragniemy Państwu przedstawić w naszym najnowszym katalogu.

Drzwi Centuroin to innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój. Obecnie w ofercie można znaleść blisko trzydzieści linii wzorniczych drzwi. Kolekcje tworzy się z myślą o klientach. Wzornictwo jest zarówno w kierunku prostych, nowoczesnych form, jak i rozwiązań o bardziej klasycznych liniach. Firma śledzi rozwój technologii i rozwiązań w dziedzinie stosowanych pokryć oraz wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki w procesie realizacji swoich produktów. Naszym klientom oferujemy ciągłe i profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i nowinek technicznych.

Wybierając drzwi Wikęd macie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Do produkcji drzwi używamy tylko sprawdzonych technologii oraz najlepszych materiałów co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i wciąż wprowadzanymi nowościami pozwala nam zadowolić gusta najróżniejszych klientów.
Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Zapraszamy do współpracy.